10 gidecek, 10 gelecek

Beşiktaş'ta transferde sıcak gelişmeler yaşanıyor.

Beşiktaş Transfer Operasyonunda Yola Yerli Oyuncularla Devam Ediyor

Beşiktaş, gelecek sezonun kadrosunu güçlendirmek ve yeniden yapılandırmak için büyük bir operasyona girişiyor. Siyah-beyazlılar, transfer çalışmalarına şimdiden başladı ve 6 yönetim kurulu üyesinin içerisinde yer aldığı transfer komitesi oluşturdu.


Yerli oyuncular artacak 

Kulüp, sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan oyuncuların yanı sıra 10 isimle daha yollarını ayırarak 10 yeni takviye yapmayı planlıyor. Özellikle 12 yabancı kuralına göre kadroda değişiklik yapılacak ve yabancı oyuncu sayısı azaltılacak. Yerli oyunculara ağırlık verilecek ve takıma Türk futbolcuların sayısı ve kalitesi artırılacak.


Transferde ilk hedeftekiler 

Beşiktaş yönetimi, Yusuf Yazıcı, Salih Özcan, Yasin Özcan ve Başar Önal gibi isimlerle temas halinde bulunuyor. Ayrıca eski oyuncusu Emirhan İlkhan da transfer listesinde yer alıyor. Genç yetenek için Torino'da bulunan bonservisinin alınması ve sezon sonunda girişim yapılması planlanıyor.

Kulüp yetkilileri, milli futbolcular ve gurbetçi oyuncular üzerine geniş kapsamlı bir liste oluşturdu ve Türk oyuncu sayısını ve kalitesini artırmayı hedefliyor. 

Sabah 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI