1.6 milyon Euro ne olacak?

Rebic'e bir değil iki talip birden! 1.6 milyon Euro ne olacak?

Beşiktaş’ın ocak ayı transfer döneminde elden takımdan göndermek istediği Ante Rebic’e 2 talip çıktı. Tek sorun 1.6 milyon euro. İşte detaylar…

Rebic'e bir değil iki talip birden! 1.6 milyon Euro ne olacak?

Ante Rebic'in menajerine mesaj gönderildi... Oyuncusuna takım bulması istendi. Hırvat oyuncunun menajerinin kapısını çaldığı ilk kulüp Wolfsburg oldu. Daha önce beraber çalıştığı Niko Kovac'ın Rebic'i yeniden isteyebileceğini düşünen menajeri beklemediği bir cevap aldı. Kovac'a ulaşmadan Rebic teklifi Wolfsburg yönetimi tarafından reddedildi.

REBİC’E ''HAYIR'' DEMEDİLER

Fotospor'un haberine göre; Hırvat oyuncu ülkesinin iki güçlü takımı Hajduk ile Dinamo Zagreb'e de önerildi. Gelen ilk bilgiler ise iki takımın da Hırvat oyuncu için kiralama bedeli ya da bonservis ödemek istemediği yönünde. Ancak iki ekipte Rebic'e hayır demedi. Sadece Hırvat yıldızın maaşının yüzde 20'sini karşılamaya hazırlar.

Rebic'e yılda 2 milyon euro veren Beşiktaş bu tekliflerden birisini kabul etse bile 1.6 milyon euro daha ödemeye devam edecek. Çünkü hem Dinamo hem de Hajduk, Rebic için 400 bin euro'nun üzerine çıkmayı düşünmüyor.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI