4 yolcu, 4 transfer

Beşiktaş'ta transfer operasyonu başlıyor.

Rıza Çalımbay, devre arasına kadar yükselişe geçen ve şampiyonluk yarışına yeniden ortak olan bir Beşiktaş hedefliyor. Tecrübeli teknik adamın, takımın ikinci yarıya daha güçlü başlayabilmesi için 4 transfer talep etmesi bekleniyor.

Beşiktaş'ta Rıza Çalımbay düğmeye bastı! 4 yolcu 4 transfer

Beşiktaş’ta 18 yıllık aradan sonra, geçtiğimiz hafta 2. teknik direktörlük dönemine başlayan Rıza Çalımbay, galibiyet serisi yakalayarak Siyah-

İlk etapta seçime kadar anlaşma sağlandığı zannedilse de başkan adaylarının en az sezon sonuna kadar çalışma düşüncesinde olduğu Çalımbay, devre arasına kadar yükselişe geçen ve şampiyonluk yarışına yeniden ortak olan bir Beşiktaş hedefliyor. Bunun için kadrodaki sakat futbolcuların bir an önce iyileşmesini bekleyen tecrübeli teknik adam, milli arada bir çok futbolcunun kadroya dönmesini bekliyor. Sakat futbolcuların dönmesiyle kafasındaki oyun planını uygulamaya koyacak olan Çalımbay, birkaç maç geçtikten sonra devre arası transfer çalışmalarına yönelik bir rapor hazırlayacak ve yeni başkana sunacak.

Dört oyuncuyla yollar ayrılıyor 

Tahminler Rıza Çalımbay’ın devre arasında en az 4 transfer isteyeceği yönünde. Sürekli sakatlanan Bailly’nin yerine mutlak bir stoper, Salih, Gedson ve Amir’den biri sakatlandığında yerine koyacak futbolcu pek olmayan orta sahaya, yine en az 1, hatta 2 futbolcu transferi kaçınılmaz duruyor. Bunun yanı sıra sol bek takviyesinin de mutlaka transfer listesine yazılması bekleniyor. Bu arada geçen sezondan bu yana sakatlıklarla boğuşan ve iyileştikten sonra bile sürekli sakatlanan Ghezzal, şans bulamayan Umut Meraş, Onana ve Emrecan Bulut’a da teklif gelirse değerlendirilmesi düşünülüyor.

Slaven Bilic: Tarihi bir geceydi!

Kartal’da 10 sene görev yapan ve 2 yıl gibi kısa bir sürede Türk futbolseverlerin gönlünü kazanan Slaven Bilic, Beşiktaş’taki günleriyle ilgili olarak Coachesvoice’e konuştu. Hırvat hoca, “Beşiktaş’ta çalışırken İstanbul’a bayılıyordum. Beşiktaş ile 2 sezon üst üste üçüncü olmak iyi değildir ancak taraftarlar yaptığımız şeylere kıymet verdi. 2 yıl boyunca stadımız yoktu. Birçok iç saha maçımızı Ankara’da veya Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynadık. Zor zamanlardı. Gruplarda Tottenham’ı, gruptan çıktıktan sonra ise Liverpool’u yendik. Liverpool’u penaltılarda elediğimiz gece tarihi bir geceydi” dedi

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI