Adalı: Cebimden öder, Ramos'u transfer ederdim!

Beşiktaş Başkan adayı Serdal Adalı: ''Futbol takımını ayağa kaldıracağız''

TRT Spor’a konuk olan Beşiktaş Başkan Adayı Serdal Adalı, ihtiyaç olduğu için aday olduğunu söyledi.

Serdal Adalı: Cebimden öder Ramosu alırdım

Adalı, “Futbol takımımızı nasıl ayağa kaldırırız diye uğraşıyoruz. Mehmet Özdilek hocamız da çalışıyor. 11 Ocak’ta transfer dönemi başlıyor. En iyi şekilde değerlendirip takımı yeniden ayağa kaldıracağız” dedi.

Birleştikleri zaman şampiyon olduklarını dile getiren Adalı, “Kendi ayağımıza basmaktan dışarıyı unutuyoruz. TFF Başkanı gelecek benim evimde parmak sallayacak! Ben seçilirsem, TFF Başkanı özür dilemedikçe o stada giremez” diye konuştu.

Göreve gelmeleri halinde çok kısa sürede kaliteli oyuncular bulacaklarını vurgulayan Adalı, “Rıza Çalımbay’ın takımın başına gelmesinden mutluyum. Onun takımın başında olması bizi rahatlattı. Rıza hocada Beşiktaş ruhu var. İhtiyaç olduğu için Ramos transferini yapardım. Cebimden veririm, sponsor bulurum alırım” ifadelerini kullandı.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI