Ahmet Kandemir bu sefer kesin gidiyor

Beşiktaş'ta yönetim kurulu üyesi Umut Tahir Güneş, Siyah-Beyazlı takımın Baş Antrenörü Ahmet Kandemir'le görüştü ve yollarını ayırmak istediklerini iletti. İşte detaylar (BJK Haber)...

Beşiktaş'ta yönetim kurulu üyesi Umut Tahir Güneş, Siyah-Beyazlı takımın Baş Antrenörü  Ahmet Kandemir'le görüştü ve yollarını ayırmak istediklerini iletti. Bilindiği gibi Kandemir 10 gün önce görevini bırakma kararı almış ancak yönetim tarafından devam etmesi istenmişti.

Basketfaul'un haberine göre; Kandemir'e antrenörlük görevini bırakması, basketbol şubesini yapılandırma ve altyapı ile ilgili görevine devam etmesi önerildi. Kandemir ise sözleşmeye göre yeni gelecek antrenöre kendisinin karar vermesini gerektiğini, bu da olamayacağı için bütün sözleşmelerinin fesih edilmesini talep etti. 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI