Alex Teixeira Transferi Açıkladı

Son dakika Beşiktaş transfer haberleri...

Siyah beyazlı yöneticiler ve vatandaşı ile görüntülü arama gerçekleştiren 10 numaralı yıldız müjdeyi kendi verdi.

Beşiktaş'ta teknik direktör Sergen Yalçın ve yönetici Emre Kocadağ ile Alex Teixeira’yı görüntülü arayan Josef de Souza kamerayı iki isme çevirip “Taraftar dahil herkes seni bekliyor” dedi.

Beşiktaş’ın uzun süredir kadrosuna katmak istediği Alex Teixeira cumartesi günü İstanbul’a geliyor.

Önceki gün siyah beyazlıların teknik patronu Sergen Yalçın, futbol şube sorumlusu Emre Kocadağ ve takımın başarılı yıldızı Josef de Souza facetime’den görüntülü telefon görüşmesi yaptığı Brezilyalı futbolcu, İstanbul’a adım atacağı tarihi bizzat açıkladı.

Transferin gündeme geldiği ilk andan itibaren adeta kulübün bir yöneticisi gibi hareket eden, vatandaşı ve yakın arkadaşı Teixeira’yı ikna etme çalışan Josef bu görüşmede de baş roldeydi.

Hürriyet'in haberine göre; görüntülü yapılan görüşmede kamerayı Sergen Yalçın ve Emre Kocadağ’a çeviren Brezilyalı futbolcu, “Taraftar dahil herkes seni bekliyor” diyerek Alex Teixeira’ya presini sürdürdü.

Teixeira ise “Geliyorum, cumartesi günü İstanbul’dayım. Sabırsızlanıyorum. Burada antrenmanlarımı eksiksiz sürdürüyorum. Hazır olacağım” diyerek siyah beyazlılara müjdeyi verdi.

Josef de Souza ise ülkesi Brezilya’da beraber tatil yaparken ‘Kartal pençesi’ hareketi yaptırdığı yakın arkadaşının Türkiye’ye gelmek için sabırsızlandığını belirtirken şu ifadeleri kullandı:

“Türkiye’de çok başarılı olacak. Çok başarılı bir kadroya sahibiz. Teknik direktörümüz Sergen Yalçın’ın oyun sistemine uyan, dikine gidebilen ve şut atabilen önemli futbolcu. Cumartesi günü İstanbul’a gelecek olması bizleri sevindirdi. Her geçen gün Şampiyonlar Ligi için kadromuz güçleniyor.”

Beşiktaş’a imza atması beklenirken, Dubai’ye giderek yaptığı transfer görüşmelerinden sonuç alamayan Alex Teixeira’ya Beşiktaş’ın yıllık 2 milyon 300 bin Euro garanti ücret vereceği, ayrıca imza parası karşılığında da 900 bin Euro ödeme yapılacağı ifade edildi.


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI