Alexandru Maxim: Beşiktaş'ın keyfini çıkaracağım

Beşiktaş'ın Gaziantep FK'dan kiraladığı Alexandru Maxim, İstanbulspor galibiyeti sonrasında açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş'ın Gaziantep FK'dan kiraladığı Alexandru Maxim, İstanbulspor galibiyeti sonrasında açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş'ın İstanbulspor'u 3-1 mağlup ettiği maçta oyuna sonradan dahil olan Alexandru Maxim, galibiyeti değerlendirdi. Siyah-beyazlıların Rumen on numarası karşılaşmaya dair, "Böylesine acıdan, trajediden sonra buraya geldim. Bu yaraları beraber saracağız. Futbol da buna etken. Taraftarımız 90 dakika boyunca takımın yanında oldu. Bu çok güzel, bizim gibi yenilere özgüven veriyor. Sahada olmak çok güzel. Her gün bu kulüpte olmanın keyfini çıkaracağım" ifadelerini kullandı.

Beşiktaş'taki uyum sürecinden bahseden Alexandru Maxim, "Herkes beni çok iyi karşıladı. Her geçen gün bu kulüpteki harika insanlarla idman yapmaktan keyif alıyorum. 32 yaşındayım ama hala yeni şeyler öğreniyorum. Kimse sizi çok fazla beklemez. Hızlıca adaptasyon sorununu çözmeye çalışıyorum. Süre konusu sorun değil, daha fazla süre alacağım zamanlar da gelecektir. En yüksek potansiyele ulaşmak için çalışıyorum" diye konuştu.


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI