Alimpijevic: Bu zaferle gurur duyuyorum

Beşiktaş Emlakjet, ING Türkiye Kupası'nda Bahçeşehir Koleji'ni 96-81 Yenerek Yarı Finale Yükseldi: Dusan Alimpijevic'ten Değerlendirme

ING Türkiye Kupası'ndaki Beşiktaş Emlakjet'in Bahçeşehir Koleji'ni 96-81 mağlup etmesinin ardından, siyah-beyazlı takımın başantrenörü Dusan Alimpijevic yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Bugün oynanan zorlu mücadelede, Bahçeşehir Koleji'ni 96-81 yenerek yarı finale yükseldik. Rakibimiz iyi bir takım ve deneyimli bir koça sahipti. Maç boyunca kontrolü elimizde tuttuk ve oyuncularım çok iyi performans sergiledi. Bu zaferle gurur duyuyorum. Bahçeşehir Koleji, özellikle Efes ve Fenerbahçe'ye karşı güçlü performanslar sergilemiş bir takım, bu nedenle galibiyetimiz kolay olmadı. Takımımın gösterdiği sertlik ve odaklanma bizi zaferle buluşturdu. Yarı finale kalmak ve kupayı kazanmak için savaşmaya devam edeceğiz. Kulübümü, taraftarlarımızı ve oyuncularımı tebrik ediyorum."

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI