Amiri transferinde son dakika

Beşiktaş Amiri transferinde ısrarını sürdürüyor. Son dakika Beşiktaş transfer haberleri (BJK transfer haberi)

Beşiktaş 'ta Nadiem Amiri için girişimler sürüyor. Amiri, Leverkusen'den ayrılmak istese de Siyah-Beyazlılar ile Alman ekibi arasındaki görüşmeler pek iyi başlamadı.

Kicker, Beşiktaş'ın Amiri için Leverkusen'e 1 milyon Euro seviyesine yakın bir bonservis bedeli önerdiğini aktarıyor. Leverkusen ise Amiri ile yollarını ayırmaya sıcak baksa da 2019'da oyuncuyu Hoffenheim'dan alırken ödenen 9 milyon Euro'luk bonservis bedeli düzeyinde bir teklif bekliyor. 

Teknik direktöründen açıklama

Bayer Leverkusen Teknik Direktörü Gerardo Seoane, mevcut kadrolarında Amiri'ye istediği süreleri veremeyeceklerini belirtti. Bunu geçen sezon kendisine de ilettiklerini aktaran Seoane, "Elimizdeki her oyuncudan faydalanmaya çalışıyoruz. Fakat ona istediği süreyi veremeyebileceğimizi biliyor. Bunu geçen sezon kendisine ilettik. Onu ikna edecek bir proje çıkarsa bunda başarılı olabileceğini düşünüyorum" ifadelerini kullandı. 

Fanatik

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI