Amiri'den Beşiktaş resti

Beşiktaş transfer haberleri... Beşiktaş'ta flaş transfer gelişmesi ...

Beşiktaş'ta yeni sezon transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Siyah beyazlılar, Valerien Ismael'in raporu doğrultusunda eksik bölgelere takviye yapmak için harekete geçti.

Yönetim gündemine kanat transferini almıştı. Bu doğrultuda, Almanya Ligi takımlarından Bayer Leverkusen'de forma giyen Nadiem Amiri için harekete geçilmişti. Amiri transfer için şartları zorlama kararı alan Beşiktaş, Leverkusen'in yüksek bonservis talebi sonrası transferde geri adım atmıştı.

Alman ekibi, siyah beyazlı kulüpten Amiri için 9 milyon Euro bonservis bedeli istemişti. Bu bedel sonrası bekleyişe geçen Kartal'a, yıldız oyuncudan iyi haber geldi.

Alman basınında yer alan habere göre, 25 yaşındaki futbolcunun Beşiktaş'a transfer olmak istediğini kulübüne ilettiği kaydedildi. Bu hamle sonrası Leverkusen'in elinin zayıflayabileceği vurgulandı.
Transferin önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniyor.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI