Ankaragücü Başkanı, uçan tekmeciyi yalnız bırakmadı!

Yok artık dedirten olay... Ankaragücü-Beşiktaş maçında uçan tekmeyle sahaya dalan saldırganın üyesi olduğu taraftar grubu, başkan Faruk Koca ve yönetici Gülsen Yılmaz'a teşekkür etti. İşte detaylar...

Ankaragücü-Beşiktaş maçında uçan tekmeyle sahaya dalan saldırganın üyesi olduğu taraftar grubu, başkan Faruk Koca ve yönetici Gülsen Yılmaz'a teşekkür etti.

Beşiktaş'ın 3-2 kazandığı Ankaragücü maçından sonra sahaya giren ve Cenk Tosun'a uçan tekme atan 20 yaşındaki saldırgan Berkay Ö., çıkarıldığı mahkemece, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. 

Ankaragücü yöneticisi yalnız bırakmamış!

Mahkeme kararından sonra saldırganın üyesi olduğu Ankaragücü taraftar grubu Bekar Evi Çocukları sosyal medya üzerinden bir açıklama yayınladı. Açıklamada "Kardeşimizin çıkmasına vesile olan mahkemede bütün baskılara rağmen yanımızdan ayrılmadan desteğini gösteren yöneticimiz Gülsen Hanım'a teşekkür ediyoruz" ifadesi kullanıldı. Gülsen Yılmaz Ankaragücü yönetiminde taraftan sorumlusu olarak görev yapıyor. 

Ajansspor

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI