Ante Rebic kararını verdi

Şenol Güneş ve Burak Yılmaz dönemlerinde istediği süreleri bulamayan ve takımdan ayrılmayı düşünen Ante Rebic,..

Şenol Güneş ve Burak Yılmaz dönemlerinde istediği süreleri bulamayan ve takımdan ayrılmayı düşünen Ante Rebic, Rıza Çalımbay'ın gelmesiyle beraber Beşiktaş'ta kalma kararı aldı.

Hırvat basınından SportsSport, Ante Rebic'in Beşiktaş'taki geleceğinin Rıza Çalımbay'ın takıma gelmesiyle 180 derece değiştiğini yazdı.

Rebic, Şenol Güneş'ten beklediği süreleri alamaması ve Burak Yılmaz'ın antrenmandan kovması nedeniyle kötü başlangıç yaptığı Kartal'a veda etmeyi düşünüyordu. Hatta durumu menajeriyle de paylaşan 30 yaşındaki hücumcu, yeni hoca Rıza Çalımbay'ın kendisine beklediği değeri göstermesiyle birlikte yoluna Beşiktaş'ta devam etme kararı aldı.

MİLLİ TAKIM'DAKİ YERİNİ KAYBETTİ

Rebic'in Beşiktaş'tan ayrılma kararı almasında, Siyah-Beyazlılar'da yeterli forma süresi bulamadığı için Hırvatistan Milli Takımı'nda gözden düşmesinin de önemli payı olduğu kaydedildi.

Hırvat yıldızın ilk hedefinin, yeniden değere bindiği Kartal'da eski formuna kavuşarak EURO 2024'te ülkesini temsil eden isimler arasına girmek olduğu belirtildi.

Oynayabileceği 21 maçın 12'sinde sahaya sürülen 30'luk hücumcu, Siyah-Beyazlılar'a 3 asistlik skor katkısı verdi.

Akşam

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI