Aranıyor!

Neredesin Gedson!

Beşiktaş orta sahası Adana deplasmanında adeta tel tel döküldü. Omuzundan yaşadığı sakatlık nedeniyle kadroya alınmayan Gedson’un yokluğu fazlasıyla hissedilirken yıldız oyuncunun Konya karşısında sahada olması bekleniyor.

Neredesin Gedson!

Beşiktaş’ın Adana Demir deplasmanındaki şok yenilgisinde orta sahanın hem savunmada hem hücumda ciddi sorunlar yaşadığı gözlendi. Amir, Salih ve Chamberlain 3’lüsüyle maça başlayan Kartal’da orta hat adeta tel tel dökülürken gözler Gedson Fernandes’i fazlasıyla aradı. Omuzundan yaşadığı sakatlık nedeniyle Brugge ve Kayserispor maçlarında forma giyemeyen başarılı oyuncu iyileşti ama idman eksiği ve sakatlığının nüksetmemesi adına hafta içi mesaisinde kadroya alınmadı. İstanbul’da kalan ve özel program dahilinde çalışmalarına devam eden Gedson’un hafta sonunda oynanacak olan Konyaspor maçında sahada olmasına kesin gözle bakılıyor.

Hücuma geçişler onun işiydi

Beşiktaş’ta bu sezon 4 maçta forma giyen ve 1 kez fileleri havalandıran yıldız oyuncu, takıma topsuz oyunda ve topla beraber hücuma çıkışlarda en önemli katkıyı veren isimlerde biri. Gedson’un olmaması Şenol Güneş’in oyun düzenini fazlasıyla etkiledi.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI