Arat: Beşiktaş'ın efsanesi olacaksın!

Beşiktaş'ın yeni tranfser için düzenlidiği imza törenine Başkan Hasan Arat damga vurdu.

ARAT: BEŞİKTAŞ EFSANESİ OLACAKSIN!

"Semih Kılıçsoy 2016'da, daha 10 yaşındayken Arnavutköy'den Beşiktaş'a geldi. Beşiktaş'ın Avrupa kupalarında gol atan en genç oyuncusu bugün yanımızda. Santos hocamızın güvendiği ve yerine kimseyi istemediği Semih ile beraberiz. Sen bir Beşiktaş efsanesi olacaksın. Samet hocamızın ve Santos hocamızın sözlerinden sakın ayrılma. İnşallah Avrupa Şampiyonası'nda seni izleyeceğiz."


SEMİH KILIÇSOY: BEŞİKTAŞ, DÜNYANIN EN BÜYÜK KULÜBÜ

Kariyerle alakalı bir düşüncem yok. Buradaki mutluluğum önemli. Hayalini kurduğum şeyleri yaşıyorum. Dünyanın en büyük kulübünde oynuyorum.

SAMET AYBABA: SEMİH TAM DONANIMLI OLACAK!

"Semih'in ne kadar değerli olduğunu önce ben, sonra herkes anladı. Sözleşmesinde hiçbir şart yok. O bizim 2028'e kadar oyuncumuz. Bizimle her konuşmasında 'Beşiktaş dünyanın en iyi markası' diyor. Böyle devam ettiği sürece kariyerini iyi yönetecektir. Ona bir stilist bulduk, diksiyon dersi aldırıyoruz, İngilizce dersi aldırıyoruz. Tam donanımlı olacak. Buradan giden arkadaşları iyi hatırlayın. Kaderi neyse o olacak."

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI