Arat'tan o pankarta izin yok!

Beşiktaşlı taraftarlar, hafta sonu oynayacağı Galatasaray derbisinde tribün şov yapacak.

Beşiktaşlı taraftarlar, hafta sonu oynayacağı Galatasaray derbisinde tribün şov yapacak.  Siyah-Beyazlı kulübün Başkanı Hasan Arat taraftarların çalışmalarını yakından takip ediyor. Sarı-kırmızılıların Arjantinli yıldızı Mauro Icardi'nin moralini bozmak için eşi Wanda Nara'nın resimlerinden hazırladığı belirtilen pankartlara ise Arat tarafından izin verilmediği iddia edildi.


Hafta sonunda oynanacak Beşiktaş-Galatasaray derbisi öncesinde ev sahibi takım taraftarları yıllarca unutulmayacak tribün şovu hazırlıyor... 

Başkan Hasan Arat da bu hazırlıkları yakından takip ediyor. Taraftralara hem maddi hem de manevi olarak destek veriyor. Hafta sonunda oynanacak Galatasaray derbisinin hem kendisinin hem de Fernando Santos'un ilk derbisi olacağı için galibiyete çok değer veriyor. Hatta sponsorlardan da prim için destek istedi.


WANDA NARA POSTERLERİNE YASAK

Bu arada bazı siyah-beyazlı taraftarların hazırladığı "Wanda nara posterlerine" Başkan Hasan Arat'ın izin çıkmadı. Başkan Arat, "bize yakışmaz" diyerek bazı taraftarların hazırladığı Mauro Icardi'nin moralini bozmaya yönelik pankartları stada almayacağını iletti.

FENERBAHÇE TARAFTARININ JARDEL POSTERLERİ ÇOK KONUŞULMUŞTU

Fenerbahçe taraftarları 2000 yılında Galatasaray'a gelen Jardel'in moralini bozmak için eşinin Playboy'a verdiği pozlardan pankartları Saracoğlu'nun tribünlerine asmıştı. O dönemde bu protesto günlerce konuşulmuştu. 

Fotospor 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI