Atiba ve Mehmet Topal'a teklif

Süper Lig ekibi, Beşiktaş'ın eski oyuncuları; Atiba Hutchinson ve Mehmet topal'la pazarlık masasına oturdu.

Rıza Çalımbay ile imza aşamasına gelen Samsunspor, sportif direktörlük için Atiba Hutchinson ve Mehmet Topal ile masaya oturdu. İşte detaylar... (BJK Haber)

Süper Lig’de ilk 6 hafta yaşanan hayal kırıklığının ardından teknik direktör Hüseyin Eroğlu ile yollarını ayıran Samsunspor, Rıza Çalımbay ile imza aşamasına gelirken, başkan Yüksek Yıldırım’dan dikkat çekecek bir hamle daha geldi. Güçlü bir yapı oluşturmayı planlayan Yıldırım, sportif direktör konusunda da çalışmalara başladı.

Atiba ve Mehmet Topal ile görüşüldü

Bir aksilik olmaması durumunda gelecek hafta Rıza Çalımbay ile resmi sözleşmeye imza atması beklenen Samsunspor, sportif direktörlük koltuğu için de yakın zamanda Beşiktaş’ta futbolu bırakan Atiba Hutchinson ve Mehmet Topal ile masaya oturdu.

Henüz somut bir durum yok

Geçtiğimiz sezon sonu aktif futbol kariyerine nokta koyan Kanadalı Atiba Hutchinson ve önceki sezon sonu veda eden Mehmet Topal ile görüşme yapan Samsunspor’un taraflarla ilerleyen günlerde yeniden temas kurması bekleniyor. Yapılan görüşmelerde fikir alışverişinde bulunulduğu ve olumlu ya da olumsuz bir durumun olmadığı da gelen haberler arasında yer aldı. 

Koray GEÇGEL - AJANSSPOR

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI