Başarısızlığın nedenlerini tek tek açıkladı!

Beşiktaş Kulübü'nde yaşanan kötü gidişata çare olamayan Fernando Santos, takımdaki başarısızlığın nedenlerini açıkladı.

Fernando Santos, Beşiktaş'ın Başarısızlığının Nedenini Açıkladı

Beşiktaş Kulübü'nde yaşanan kötü gidişata çare olamayan Fernando Santos, takımdaki başarısızlığın nedenlerini açıkladı. Siyah-beyazlılar, son üç maçlarını kaybetmiş ve tecrübeli teknik direktör bu durumu değerlendirerek sorunların kaynağını belirledi.

Fernando Santos'un Açıklamaları

Takımın son üç maçını kaybetmesinin ardından Fernando Santos ve futbol koordinatörü Samet Aybaba bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Santos, en önemli problemin "ekip ruhu" eksikliği olduğunu vurguladı. Oyuncuların dikkatinin dağıldığını ve takımın performansını olumsuz etkilediğini belirtti.

Takımın fiziksel durumunun baskılı oyun için uygun olmadığını savundu ve bu nedenle savunma ağırlıklı bir oyun tarzı benimsendiğini ifade etti.

Santos, eleştirilerin oyun tarzına yönelik olduğunu ancak oyuncuların fiziksel durumları göz önüne alındığında savunma ağırlıklı bir oyunun kaçınılmaz olduğunu savundu.

Önümüzdeki Maçlar

Beşiktaş, bir sonraki maçını 4 Nisan'da Başakşehir'e karşı oynayacak ve ardından 13 Nisan'da Samsunspor ile karşılaşacak. Bu maçlar, takımın kötü gidişatını tersine çevirmek için önemli fırsatlar olacak.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI