Berghuis'tan flaş transfer açıklaması

Ajax'ın yıldız oyuncusu Steven Berghuis, Beşiktaş'a transfer olacağına dair çıkan haberler hakkında ajaxshowtime.com'a konuştu.

Steven Berghuis Türkiye'ye Transferi Hakkında Konuştu

Ajax'ın yıldız oyuncusu Steven Berghuis, Beşiktaş'a transfer olacağına dair çıkan haberler hakkında ajaxshowtime.com'a konuştu. Giovanni van Bronckhorst'un gözdesi olarak anılan Berghuis, geleceğiyle ilgili planlarını açıkladı.


Ajax'ta Zor Dönemler

Berghuis, son yıllarda Ajax'a çok sayıda antrenörün gelip gittiğini gördüğünü belirterek, Francesco Farioli'nin gelişiyle bu durumun değişeceğini umut ettiğini söyledi. Feyenoord'dan gelen hücum oyuncusu, başarılı bir ilk sezonun ardından Ajax'ta zor dönemler geçirdiğini ifade etti.


"Geleceğe Güvenle Bakıyorum"

32 yaşındaki oyuncu, yeni sezona güvenle baktığını belirterek, "Gerçekten bir şeyler inşa edebilmeyi umuyoruz, buna hazır olduğumuzu düşünüyorum" dedi. Farioli'nin gelişiyle Berghuis, futbol hakkında çok düşünen bir antrenöre sahip olmuş gibi görünüyor ve bu durumun yaratıcı bir oyuncunun hoşuna gideceğini dile getirdi.


Beşiktaş'a Transfer İddiaları

Berghuis'in yakın zamanda Beşiktaş'a transfer olacağına dair söylentiler hakkında ise net bir açıklama yapmadı. Ancak, geleceği konusunda kendinden emin ve Ajax'ta bir şeyler inşa etmeye kararlı olduğunu vurguladı.


Avrupa Şampiyonası Kadrosunda Yer Almıyor

Ronald Koeman'ın Avrupa Şampiyonası kadrosunda yer almayan Berghuis, "Neredeyse her maçı izliyorum. Artık orada olmadığım için özlüyorum ama olan bu. Bir meraklı ve bir hayran olarak izliyorsunuz ve hâlâ günlük iletişim kurduğunuz çocukları destekliyorsunuz" dedi.


Jordan Henderson'un Üzüntüsü

Avrupa Şampiyonası'nı İzlemek Acı Verici

Jordan Henderson, Avrupa Şampiyonası'na katılmayı umut eden ancak kadroya seçilmeyen Ajax oyuncularından biri. İngiltere seçiminin bir parçası olmaması kendisini büyük hayal kırıklığına uğratmış. "Bazı maçları izliyorum ama bu benim için zor. Orada olamamak hayal kırıklığı yaratıyor ama futbol bu. Ajax için elimden gelenin en iyisini yapmak için burada kalmam gerekiyor" dedi.


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI