Beşiktaş 1 Yedekle Fark Attı

Beşiktaş Kadın Futbol Takımı sadece 1 yedekle çıktığı Hatay deplasmanında farklı kazandı.

Beşiktaş Kadın Futbol Takımı, eksikleri nedeniyle Hatay maçına 1 yedekle çıkmasına rağmen rakibini 5-1 yendi. 

Beşiktaş'ta gerek erkek gerekse kadın futbol takımları covid-19 yüzünden adeta ilk 11 kurmakta zorlanıyor. Beşiktaş Erkek Futbol Takımı, Çaykur Rizespor deplasmanına çok sayıda eksikle gitti. Ama diğer taraftan geçen sezonun şampiyonu Beşiktaş JK Vodafone Kadın Futbol Takımı daha müşkül bir durumda maça çıktı.

Siyah beyazlı kadınlar, Hatayspor deplasmanına sadece 1 yedek oyuncuyla çıktı. Çok sayıda Covid-19 vakaası nedeniyle Beşiktaş'ın kadın futbol takımı ancak bir oyuncu değişikli yapabildi. 

Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi'nde Siyah beyazlılar, bu sezon Hatayspor maçı öncesi oynadığı 3 maçta da galip gelerek 9 puanla zirveye yerleşti. Beşiktaş, Hatayspor deplasmanında ilk yarıyı 3-0 önde kapattı, maçı da 5-1 kazandı.

Siyah beyazlılarda Zeynep Gamze Koçer 3 golle hat trick yaparken Melik Öztürk ve Gizem Gönültaş skoru belirleyen isimler oldu. 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI