Beşiktaş-Antalyaspor maçı ertelendi

İstanbul Taksim'de yaşanan bombalı saldırının ardından Beşyiktaş-Antalyaspor maçı ertelendi.

Beşiktaş'ın Süper Lig'in 14. haftasında Antalyaspor'u Vodafone Park'ta konuk edeceği maç öncesi stadyuma çok yakın bölgedeki İstiklal Caddesi'nde bir patlama meydana geldi. Bu üzücü gelişmenin ardından maçın ertelenip ertelenmeyeceği merak konusu olmuştu. Türkiye Futbol Federasyonu, Beşiktaş-Antalyaspor maçının ileri bir tarihe ertelendiğini açıkladı.

İstanbul’un en kalabalık lokasyonlarından biri olan Taksim İstiklal Caddesi'nde meydana gelen patlamanın ardından emniyet güçleri bölgede güvenlik çemberi oluşturdu. 16.20'de yaşanan patlama sonrası bölgeye çok sayıda ambulans ve itfaiye ekibi sevk edilirken İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, can kaybı ve yaralıların olduğunu açıkladı.

Vodafone Park’a çok yakın bir nokta olan İstiklal Caddesi'nde yaşanan patlama sonrası Beşiktaş 'ın Süper Lig 'in 14. haftasında bu akşam saat 20.00'de Antalyaspor'u konuk edeceği maçın akıbeti de merak konusu olmuştu.

Türkiye Futbol Federasyonu yetkilileri, konuyla ilgili İstanbul Valiliği ile görüşmelerini sürdürürken mücadelenin oynanıp oynanmayacağına dair TFF'den açıklama geldi.

Türkiye Futbol Federasyonu, Beşiktaş-Antalyaspor maçının ileri bir tarihe ertelendiğini açıkladı. Konuyla ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

İstiklal Caddesi'nde meydana gelen patlama sonrasında TFF Yönetim Kurulu yaptığı değerlendirme sonucunda, Vodafone Park'ta bu akşam saat 20.00'de oynanması gereken Beşiktaş - Fraport TAV Antalyaspor karşılaşmasını ileri bir tarihe ertelemiştir.

Milletimizi büyük bir üzüntüye boğan bu acı olay sonrasında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza bir kez daha Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI