Beşiktaş, Bahçeşehir engelini aştı

Basketbol Süper Ligi’nde Beşiktaş Emlakjet, Akatlar'da Bahçeşehir Koleji'ni ağırladı.

Basketbol Süper Ligi’nde Beşiktaş Emlakjet, Akatlar'da Bahçeşehir Koleji'ni ağırladı. 

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nde günün açılış maçında Beşiktaş Emlakjet ile Bahçeşehir Koleji kozlarını paylaştı.

Kıran kırana geçen mücadeleyi Beşiktaş, 95-94’lük skorla kazanmayı başardı.

Bu sonuçla birlikte Beşiktaş, 11. maçında sekizinci kez kazandı. Dusan Alimpijevic’in öğrencileri gelecek hafta Anadolu Efes‘i konuk edecek.

11. maçında yedinci mağlubiyetini alan Bahçeşehir ise önümüzdeki hafta Galatasaray Ekmas’a konuk olacak.

Beşiktaş’ta Jonah Mathews 26 sayı – 4 asist, Derek Needham 14 sayı – 3 asist, Angel Delgado 14 sayı – 5 ribaund, Kyle Allman 10 sayı – 6 asist, Egehan Arna 9 sayıyla oynadı. Beşiktaş’a galibiyeti getiren sayıyı kaydeden Kerem Kuthan Konan ise 9 sayı – 8 ribaund ile maçı tamamladı.

Bahçeşehir’de Tyler Cavanaugh 19 sayı – 1 asist, Jerry Boutsiele 15 sayı – 13 ribaund, Muhammed Baygül ve Tony Taylor 13, Axel Bouteille 11 sayı – 4 asist, Can Maxim Mutaf 7 sayıyla mücadele etti.

Çeyrek Skorları:

1. Çeyrek: 26-27

2. Çeyrek: 44-55

3. Çeyrek: 79-75

Maç sonucu: 95-94

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI