Beşiktaş BOA'ya coşkulu karşılama

Avrupa İkincisi Beşiktaş BOA, İstanbul'a Döndü

Taraftarlar Coşkuyla Karşıladı

Beşiktaş BOA kadın basketbol takımı, Avrupa Kupası finali rövanş mücadelesinde İngiltere'nin London Lions ekibine karşı aldığı yenilgi sonrasında İstanbul'a döndü. Havalimanında coşkulu bir kalabalık tarafından çiçeklerle ve sevgi tezahüratlarıyla karşılandı.

Teşekkür ettiler

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat ve Basketbol İcra Kurulu Başkanı Özkan Arseven, takımın başarısı dolayısıyla taraftarlara teşekkür etti. Başkan Arat, takımın tarihi başarısından dolayı gurur duyduklarını belirtirken, İcra Kurulu Başkanı Arseven ise kupayı almak istediklerini ancak yaşanan zorluklarla karşılaştıklarını ifade etti.

Akkaya: Gururluyuz

Beşiktaş BOA Başantrenörü Aziz Akkaya, finalde olmanın büyük bir gurur olduğunu ve takımın ülkeyi iyi temsil ettiğini vurguladı. İçlerinde buruk bir sevinç olduğunu dile getiren Akkaya, önümüzdeki sezon hem türkiye'de hem de Avrupa'da hedefin şampiyonluk olduğunu belirtti.EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI