Beşiktaş farka koştu

Basketbol Süper Ligi’nde Beşiktaş Emlakjet'i rahat bir oyunla mağlup etti.

Basketbol Süper Ligi’nde Beşiktaş Emlakjet'i rahat bir oyunla mağlup etti. 

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nde 4. hafta mücadelesinde Beşiktaş Emlakjet, Yukatel Merkezefendi Belediyesi’ni konuk etti. Ev sahibi ekip baştan sona önde götürdüğü maçı 79-58 kazandı.

Bu sonuçla Beşiktaş Emlakjet 2. galibiyetini alırken Merkezefendi Belediyesi ise 4. yenilgisini yaşayarak son sırada kaldı.

Beşiktaş’ta Matt Mitchell 14 sayı – 5 ribaund ile oynarken Jonah Mathews 9 sayı – 2 asist, Berkan Durmaz 11 sayı – 5 ribaund, Angel Delgado 9 sayı – 11 ribaund, Samet Yiğitoğlu 9 sayı – 5 ribaund, Berk Uğurlu ve Derek Needham da 7 sayıyla oynadı.

Yukatel Merkezefendi Belediyesi’nde Daniel Oturu 21 sayı – 11 ribaund, Rihards Lomazs 11 sayı – 3 asist, Jalen Hudson 7 sayı – 3 ribaund, Çağatay Özkan da 7 sayı – 2 asist ile maçı tamamladı.

Çeyrek skorları:

1. çeyrek: 28-16

2. çeyrek: 46-29

3. çeyrek: 67-48

4. çeyrek: 79-58

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI