Beşiktaş, Galatasaray'ı ihbar etti!

Ortalık fena karışacak! Galatasaray'ın transferin son anlarında patlattığı bombası Davinson Sanchez için Türkiye'den sonra Avrupa'dan da ilginç iddialar geldi. İşte detaylar... (BJK Haber)

Galatasaray'ın transferin son anlarında patlattığı bombası Davinson Sanchez için Türkiye'den sonra Avrupa'dan da ilginç iddialar geldi. İşte detaylar... (BJK Haber) 

Galatasaray’ın aldığı Beşiktaş’ın elinden kaçırdığı Davinson Sanchez ile ilgili çıkan haberler çok dikkat çekici.

Kolombiyalı stoperi transferin son gününde PSV de istemiş ama parası yetmemişti.

Eindhovens Dagblad gazetesinden Rik Elfrink ise Kotchap-Davinson kıyaslaması yaparak cevap verdi.

YİNE BONSERVİS KAOSU

-Sánchez’in gelişinden önce yaklaşık 15 milyon euro’luk bir bonservis meblağını düşünmeniz gerekecekti.

Ayrıca yüksek maaşı da hesaba katmak lazım. Böyle bir oyuncuyu 4 yıl çalıştırmak size 26 ila 27 milyon euro’luk bir masraf demektir. PSV de bu yüzden durdu.

BEŞİKTAŞ'IN İDDİALARINI HATIRLATTI

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Galatasaray’ı sürekli çifte sözleşme yapmakla suçluyor. Sarı-kırmızılılar 9.5 milyon euro olarak açıklarken Davinson’ın bonservis bedelini, İngilizler sürekli 12.8 milyon sterlin olarak duruyor. 

Fotospor


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI