Beşiktaş, genç yıldızı transfer ediyor

Masuaku'nun Ayrılması İhtimali Sonrası Transfer Hamlesi! Beşiktaş transfer haberleri... Beşiktaş'ta flaş transfer gelişmesi ...

Beşiktaş, Sol Bek Arayışında: Yasin Özcan Gündemde

Beşiktaş'ın sol bek pozisyonu için sürpriz bir isme yönelebileceği öne sürüldü. Siyah-beyazlıların, Demokratik Kongolu futbolcu Masuaku'nun ayrılması durumunda alternatif arayışına girdiği belirtildi.

Sabah gazetesinde yer alan habere göre, Masuaku'nun sakatlıkları nedeniyle Beşiktaş yönetimine zor anlar yaşattığı ve sezon sonunda yolların ayrılmasının güçlü bir ihtimal olduğu belirtiliyor.

Bu durumda Beşiktaş'ın sol bek pozisyonu için çalışmalara başladığı ifade ediliyor. Siyah-beyazlıların, Kasımpaşa'nın genç yeteneği Yasin Özcan'ı transfer listesine aldığı bildiriliyor. 17 yaşındaki futbolcunun, hem stoper hem sol bek mevkilerinde görev yapabilmesi dikkat çekiyor. Güncel piyasa değeri 4.5 milyon euro olarak gösterilen Yasin Özcan'ın Beşiktaş için alternatif bir seçenek olabileceği belirtiliyor.

Yasin Özcan, bu sezon Kasımpaşa formasıyla 34 maça çıkarken 1.334 dakika süre alıp 2 gol ve 1 asistlik performans sergiledi.


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI