Beşiktaş, Gray için kesenin ağzını açtı

Önümüzdeki sezon forvet hattını güçlendirmek isteyen Beşiktaş, daha önce de gündemine aldığı Demarai Gray için harekete geçti ve kesenin ağzını açtı.

Beşiktaş'tan Demarai Gray Hamlesi! Kesenin Ağzı Açıldı

Önümüzdeki sezon forvet hattını güçlendirmek isteyen Beşiktaş, daha önce de gündemine aldığı Demarai Gray için harekete geçti ve kesenin ağzını açtı. Muleka ve Aboubakar'ın formsuzluğu, Cenk Tosun'un henüz kontrat uzatmaması ve Semih'in satılma olasılığı, yeni bir takviyeyi kaçınılmaz kılıyor. Bu kapsamda siyah beyazlılar, Al-Ettifaq forması giyen 27 yaşındaki Jamaika asıllı İngiliz futbolcu Demarai Gray'i yeniden listesine ekledi.


YÖNETİM KESENİN AĞZINI AÇTI

Fotomaç'ta yer alan habere göre; Beşiktaş, Demarai Gray için 8 milyon euro önerdi, ancak bu teklif ilk etapta kabul edilmedi. Siyah beyazlı yönetim, görüşmelere devam ediyor ve daha yüksek bir ücrete sıcak bakmasa da çeşitli bonuslar veya sonraki satıştan pay gibi maddeler eklemeyi düşünüyor.


Demarai Gray'in performansı 

Demarai Gray, Cadbury Athletic'te başlayan futbol kariyerinde Birmingham City altyapısına transfer olmuş, ardından Leicester City, Leverkusen, Everton ve son olarak Al-Ettifaq formaları giymişti. Bu sezon çıktığı 25 maçta 4 gol atıp 4 de asist yaparak 1967 dakika sahada kalan Gray, Beşiktaş'ın forvet hattını güçlendirmek için ideal bir aday olarak görülüyor.EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI