Beşiktaş için kulübüne rest çekti

Son dakika Beşiktaş transfer haberleri (BJK transfer haberi)

Son dakika Beşiktaş transfer haberleri: Josef de Souza'nın sakatlığı ve Emirhan İlkhan'ın ayrılığı sonrası orta saha transferi için çalışmalarını sıklaştıran Beşiktaş'ta flaş bir gelişme yaşandı. Birçok isimle görüşen siyah-beyazlılar, dünyaca ünlü yıldız için kulübüyle görüşmelere başlamış ve kiralama teklifini iletmişti. Oyuncunun da Beşiktaş'a gelmek istemesiyle kulübü köşeye sıkıştı ve transferde ipler Beşiktaş'ın eline geçti. İşte ayrıntılar...

Son dakika Beşiktaş transfer haberleri... Josef de Souza'nın sakatlığı ve Emirhan İlkhan'ın ayrılığı sonrası orta saha transferi için çalışmalarını sıklaştıran Beşiktaş'ta flaş bir gelişme yaşandı. Birçok isimle görüşen siyah-beyazlılar, dünyaca ünlü yıldız için kulübüyle görüşmelere başlamış ve kiralama teklifini iletmişti. Oyuncunun da Beşiktaş'a gelmek istemesiyle kulübü köşeye sıkıştı ve transferde ipler Beşiktaş'ın eline geçti. İşte ayrıntılar...

Beşiktaş'ta transferde hareketli günler yaşanıyor. Arap Yarımadası'ndan Welinton için gelen teklif Beşiktaş'ı karıştırdı...


750 bin Euro seviyelerinde bonservis önerildiği öğrenilen 33 yaşındaki futbolcunun ayrılmasını teknik direktör Valerien İsmael'in istemediği kaydedildi.

TAVRI AYRILMAKTAN YANA

Fransız hocanın, defansın göbeğinde Saiss ile birlikte iyi bir ikili oluşturacağını düşündüğü Brezilyalı futbolcuya, "Gitme" dediği ancak Welinton'ın tavrının ayrılmaktan yana olduğu gelen haberler arasında.

Welinton için bu gelişmeler yaşanırken, orta saha transferi için gündem Nadiem Amiri...

HER YOL DENENİYOR


Emirhan İlkhan'ın ayrılığı sonrası flaş bir hamle yaparak orta sahaya Bayer Leverkusen'den Nadiem Amiri'yi gündeme alan Beşiktaş, oyuncuyu kadrosuna katmak için her yolu deniyor.

Alman ekibiyle temasa geçen siyah-beyazlılar, satın alma opsiyonlu kiralama teklifini iletti ve oyuncunun yıllık 2.5 milyon Euro'luk maaşının yüzde 50'sini ödemeyi önerdi.

BEKLENTİ 4-5 MİLYON EURO BONSERVİS


Ancak Bundesliga temsilcisinin 2024'e kadar sözleşmesi bulunan Amiri için 4-5 milyon Euro seviyelerinde bonservis beklentisi bulunuyor.

Kiralamayı ikinci plana atan Bayer Leverkusen'e karşı siyah-beyazlılar Amiri'nin ayrılık isteğini avantaja çevirme amacında.

KULÜBÜNE REST ÇEKTİ

25 yaşındaki Alman oyuncu da Beşiktaş'ın teklifinin kabul edilmesini isteyerek masadaki pazarlıklara dahil oldu ve kulübüne bir anlamda rest çekti.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI