Beşiktaş ile ilgili filmde oynamak ister misin?

Geçtiğimiz hafta ilk tanıtım teaser’ı yayınlanan Kolej Havası filmi, yeni gelişme ve duyurularla vizyona hazırlanıyor.

Geçtiğimiz hafta ilk tanıtım teaser’ı yayınlanan Kolej Havası filmi, yeni gelişme ve duyurularla vizyona hazırlanıyor. Metin Tekin gibi efsane futbolcuların “totem”lerinin yanı sıra döneme ışık tutan video ve fotoğraflar, belgeselin zengin içeriğini oluşturuyor.

FİLME NASIL KATKI SAĞLAYABİLİRSİNİZ?

Filmin en merak edilen sahnelerinden biri, her futbolcunun maç öncesinde şans getirdiğine inandığı totemlerini anlattığı kolaj. Bu bölüm için siz de totem videolarınızı yollayabilirsiniz.

Ek olarak, 80’li ve 90’lı yıllara ait Beşiktaş temalı fotoğraf ve videolarınızı, 15 Nisan’a kadar [email protected] adresine göndererek filmde yer alabilirsiniz.

'KOLEJ HAVASI' HAKKINDA

Yönetmenliğini Sertan Ünver’in, yapımcılığını Güverte Film’in üstlendiği Kolej Havası belgeseli, Türk futbol tarihinin bir dönemine damga vuran Metin-Ali-Feyyaz üçlüsünün öncülük ettiği Beşiktaş futbol takımını, Serpil Hamdi Tüzün’ü ve Süleyman Seba’yı anlatıyor. Filmde Metin Tekin, Feyyaz Uçar, Rıza Çalımbay, Mehmet Özdilek gibi efsane futbolcuların yanı sıra Zafer Algöz ve Feridun Düzağaç gibi sanatçılar da taraftar-Beşiktaş ilişkisine ve dönemin atmosferine dair anılarıyla yer alıyor.