Beşiktaş kongre üyeleri neden yumruklaşıyor?

Bu neyin kavgası! Adana Demirspor-Beşiktaş maçında Adana Beşiktaşlı iş adamları Derneği (ABİSAD) Başkanı Sitemkar Bolsoy ile Beşiktaş JK Derneklerden Sorumlu Koordinatörü Emin Biber'in protokol tribününde yumruklaşmasının yankıları sürüyor.

Adana Demirspor-Beşiktaş maçında Adana Beşiktaşlı iş adamları Derneği (ABİSAD) Başkanı Sitemkar Bolsoy ile Beşiktaş JK Derneklerden Sorumlu Koordinatörü Emin Biber'in protokol tribününde yumruklaşmasının yankıları sürüyor. 

Beşiktaş camiasında taraftar derneklerinde bölünme had safhaya çıktı. Beşiktaş'ta Başkan Ahmet Nur Çebi'ye yakın derneklerin kollandığı iddiası  bölünmelere yol açarken bu durum Adana'da kavga çıkarttı.  

Abisad Başkanı Sitemkar Bolsoy'un Beşiktaş JK Derneklerden Sorumlu Koordinatörü Emin Biber'in üstüne yürüdüğü, araya giren Başkan Çebi'nin koruması Yavuz'un da kavgaya karıştı ve Sitemkar Bolsoy'la yerlerde yuvarlandı.

Beşiktaş kongre üyeleri hemen hemen her maçta protokol tribününde çıkan kavgalara dikkat çekti. Beşiktaş kongre üyesi Mehmet Oşar yaptığı açıklamada, "Beşiktaş camiası kimsenin tapulu değildir. Özellikle son 1 yılda Beşiktaş'ın hem iç saha hem de deplasman maçlarında camiamıza yakışmayan kavga ve tartışmalara tanık oluyoruz. Bu neyin kavgasıdır lütfen açıklama yapsınlar. Sayın başkan ve yöneticilerden nefret dilini kullanmadan, kişi ve derneklere imtiyaz tanımadan camia birleştirici icraatler yapmasını bekliyoruz" dedi. 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI