Beşiktaş Kulübü'nden taraftarlara önemli uyarı

Beşiktaş Kulübü'nden Kayserispor maçına kısa bir süre kala önemli açıklama...

Süper Lig'in yeni sezonuna Kayserispor karşısında sahasında oynayacağı maçla start verecek olan Beşiktaş, bu maç öncesi bilet alan taraftarlarına uyarılarda bulundu.

Yeni sezona Vodafone Park'ta Kayserispor'u konuk ederek başlayacak olan Beşiktaş , bu maç öncesinde karşılaşma için bilet alan taraftarlara önemli uyarılarda bulundu. Siyah beyazlıların resmi internet sitesinden yaptığı uyarıda stadyumun kapılarının açılış saati, devir işlemleri ve bilet satışlarıyla ilgili bilgiler verildi.

İşte Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıkalama: 

Futbol A Takımımız, Spor Toto Süper Lig ’in ilk haftasında bugün saat 21.45’te Vodafone Park’ta Yukatel Kayserispor ile karşılaşacak.

Yukatel Kayserispor maçı için Vodafone Park’a gelecek taraftarlarımızın yoğunluktan etkilenmemeleri amacıyla stadyum kapıları saat 18.45’te açılacaktır.

Beşiktaş-Yukatel Kayserispor maçı için bilet satın alan ama maça gelemeyecek durumda olan taraftarlarımız biletlerini Kulübümüze devredebilirler.

Devir edilen biletin Kulübümüz tarafından satılmasının ardından bilet ücretinin %47’si parapuan olarak Passo hesabınıza aktarılacaktır. Biriken parapuanlar, 2023-2024 sezonu kombine yenilemesinde indirim avantajı sağlayacaktır.

Beşiktaş - Yukatel Kayserispor maçı için satışa sunulan biletlerin büyük bir bölümünü tüketen taraftarlarımıza teşekkür eder, kalan az sayıda biletin satışının devam ettiğini taraftarlarımızın bilgilerine sunarız.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI