Beşiktaş kupaya veda etti

Beşiktaş Emlakjet, Türkiye Kupası yarı finalinde Fenerbahçe BEKO'ya 99-68 yenilerek Türkiye Kupası'na veda etti.

Beşiktaş Emlakjet, Türkiye Kupası yarı finalinde Fenerbahçe BEKO'ya 99-68 yenilerek Türkiye Kupası'na veda etti. 

Johnathan Motley 23 sayı, 5 ribaund ve 2 asist ile öne çıkarken, Tarık Biberovic, Sertaç Şanlı, Scottie Wilbekin ve Marko Guduric de önemli katkılar sağladı. Beşiktaş'ta ise Marko Simonovic'in 19 sayı, 7 ribaund ve 2 asistlik performansı öne çıktı. Jonah Mathews, Berk Uğurlu ve Yiğit Arslan da takımlarının çabasına katkıda bulundu. Maçın çeyrek sonuçları ise şu şekildeydi: İlk çeyrek: 32-8, İkinci çeyrek: 61-28, Üçüncü çeyrek: 79-46, Dördüncü çeyrek: 99-68. Bu sonuçla Fenerbahçe Beko, finalde Anadolu Efes'in rakibi olacak.

ING Türkiye Kupası’nda yarı final heyecanı, bugün oynanan maçlarla birlikte başladı. Beşiktaş Emlakjet ile Fenerbahçe Beko, Konya Karatay Spor Salonu’nda kozlarını paylaştılar.

Maç boyunca çok üstün bir oyun ortaya koyan Fenerbahçe, derbiyi 99-68 gibi farklı bir skorla kazandı.

Bu sonuçla Fenerbahçe Beko, adını finale yazdırmayı başardı. Fenerbahçe’nin finaldeki rakibi ise günün ilk maçında Pınar Karşıyaka’yı mağlup eden Anadolu Efes olacak.

Beşiktaş Emlakjet’in Türkiye Kupası serüveni ise son buldu.

Beşiktaş’ta Marko Simonovic 19 sayı, 7 ribaund, 2 asist; Jonah Mathews 10 sayı, 4 ribaund, 4 asist; Berk Uğurlu 8 sayı, 3 ribaund; Yiğit Arslan 8 sayı, 3 ribaund ile mücadele etti.

Fenerbahçe’de ise Johnathan Motley 23 sayı, 5 ribaund, 2 asist; Tarık Biberovic 13 sayı, 2 ribaund, 1 asist; Sertaç Şanlı 13 sayı, 7 ribaund; Scottie Wilbekin 13 sayı, 3 asist; Marko Guduric 11 satı, 5 asist ile oynadı.

Çeyrek Sonuçları:

1. çeyrek: 32-8

2. çeyrek: 61-28

3. çeyrek: 79-46

4. çeyrek: 99-68

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI