Beşiktaş, Larsen transfer görüşmelerine başladı!

Son dakika Beşiktaş transfer haberleri... Beşiktaş'ta flaş transfer gelişmesi ...

Wout Weghorst ile anlaşma sağlayan Beşiktaş , hücum hattına bir takviye daha yapmak adına girişimlerde bulunuyor. Beşiktaş'ın listesinde yer alan isimlerden birinin de Groningen'den Strand Larsen olduğu belirtiliyor. 

Voetbal International'in haberine göre Larsen için Bologna resmî teklifini sunarken Beşiktaş ve Strasbourg da Norveçli golcü için Groningen ile bir görüşme gerçekleştirdiler. 

Groningen, geçtiğimiz sezon çıktığı 35 maçta 17 gol, 2 asistlik performans sergileyen Larsen'i kolay kolay bırakmak istemiyor. Hollanda ekibi Haziran 2024'e kadar sözleşmesi olan ve 1 sezon da uzatma opsiyonu bulunan Larsen'in yeni sezonda da kadroda kalmasını istiyor. Bu noktada ayrılık için de yüksek bir bonservis bedeli beklentisi bulunuyor. 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI