Beşiktaş tarihe geçti

Beşiktaş Emlakjet ve BOA Basketbol Takımları Avrupa'da Zirvede!

Beşiktaş Emlakjet'in EuroCup Zaferi Yakın

Beşiktaş Emlakjet Erkek Basketbol Takımı, Fransa'daki Bourg ekibini mağlup ederse EuroCup'ta finale yükselecek. EuroCup heyecanı 12 yıl sonra yeniden zirveye taşınabilir mi?

Beşiktaş BOA Kadınlar Avrupa Kupası Finalinde

Beşiktaş BOA ise FIBA Kadınlar Avrupa Kupası finalinde mücadele edecek. Kadın basketbol takımı, tarihindeki en büyük başarıya doğru emin adımlarla ilerliyor.

Süper Lig'de Beşiktaş: Şampiyonluk Mücadelesi Devam Ediyor

Süper Lig'de erken şampiyonluk umutları suya düşen ve Türkiye Kupası'nda finale yaklaşan Beşiktaş, basketbol sahasında da başarılarını sürdürüyor. Uzun yıllar sonra yapılan stratejik yatırımların sonuçları Beşiktaş'ı Avrupa'nın zirvesine taşıyor.

Beşiktaş Emlakjet ve BOA: Avrupa'da Zafer Peşinde

Beşiktaş Emlakjet, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi'nde büyük bütçeli rakipleri geride bırakarak üçüncü sırada yer alıyor. EuroCup ve FIBA Kadınlar Avrupa Kupası'nda finale yükselmek için mücadele eden Beşiktaş, Avrupa'da zafer peşinde.

Anadolu Efes ve Fenerbahçe Beko'nun Ardından Üçüncü Sırada: Beşiktaş Emlakjet'in Yükselişi

Beşiktaş Emlakjet, Anadolu Efes ve Fenerbahçe Beko'nun ardından Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi'nde üçüncü sıraya yerleşti. Uzun vadeli stratejik yatırımların meyvesini topluyor.

Beşiktaş BOA, Kadınlar Avrupa Kupası'nda Finalde!

Beşiktaş BOA, FIBA Kadınlar Avrupa Kupası'nda finale yükseldi. Kadın takımı, İngiliz ekibi London Lions'ı Akatlar Spor Kompleksi'nde konuk edecek.


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI