Beşiktaş, Trezeguet'nin öcünü alıyor

Sezon başında Trezeguet'yi Trabzonspor'a kaptıran Beşiktaş, Şenol Güneş'in isteğiyle flaş bir transfere hazırlanıyor. İşte detaylar... (BJK Haber)

Trabzonspor'un uzun süredir görüşmelerde bulunduğu başarılı futbolcu için Şenol Güneş son anda devreye girdi. Trezeguet'nin ardından Trabzonspor ile Beşiktaş arasında yeniden transfer düellosu yaşanacak.

Son olarak Trezeguet transferinde karşı karşıya  gelen Beşiktaş ile Trabzonspor, Şenol Güneş'in talebiyle Bordo-Mavilileri çok kızdıracak bir hamle yaptı. Trezeguet savaşından galip çıkan Trabzonspor'un uzun süredir peşinde olduğu yıldız için Şenol Güneş'in Beşiktaş'ı devreye girdi.


BEŞİKTAŞ TRABZONSPOR'DAN TREZEGUET'NİN RÖVANŞINI ALIYOR

Beşiktaş ile Trabzonspor yeni sezon öncesi Trezeguet transferinde karşı karşıya gelmişti. İki kulüp de oyuncu ve Aston Villa ile temaslarını son dakikaya kadar sürdürmüş, Mısırlı yıldız Trezeguet 4 milyon euroya Trabzonspor'un yolunu tutmuştu.


ŞENOL GÜNEŞ'TEN TRABZONSPORLULARI KIZDIRACAK HAMLE

Trezeguet'nin ardından ezeli rakipler arasında bir transfer düellosu daha yaşanmak üzere. Trabzonspor'un geçtiğimiz sezondan beri peşinde olduğu Onur Bulut için son dakikada Beşiktaş da devreye girdi. Şenol Güneş'in talebiyle harekete geçen Siyah-Beyazlılar, oyuncuyu ezeli rakibinin elinden kapmak ve Trezeguet'nin rövanşını almak istiyor.


14 MAÇTA 4 GOLE KATKI

Sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan 28 yaşındaki futbolcunun transferinin ocak ayında makul bir bedelle gerçekleşmesi bekleniyor. Bu sezon ligde 14 maça çıkan milli futbolcu 2 gol, 2 asistlik istatistik yakaladı.

Akşam

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI