Beşiktaş tribünün acı kaybı

Beşiktaş Tribünü'nün sevilen simalarından Kabataş Hakan lakaplı Hakan Tezel vefat etti.

Beşiktaş Tribünü'nün Acı Kaybı: Kabataş Hakan Vefat Etti

Beşiktaş Tribünü'nün sevilen simalarından Kabataş Hakan lakaplı Hakan Tezel vefat etti. Çarşı Grubu'nun önde gelen isimlerinden Hakan Tezel'in cenazesi 21 Haziran Cuma günü ikindi namazına müteakip Dolmabahçe Camii'nde kılınacak cenaze namazı sonrası toprağa verilecek.

Beşiktaş Kulübü'nden Başsağlığı Mesajı

Beşiktaş Jimnastik Kulübü, resmi web sitesinden Hakan Tezel için başsağlığı mesajı yayınladı. "Kabataş Hakan'ı Kaybettik" başlığıyla yayınlanan mesajda şu ifadelere yer verildi:

"Hakan Tezel, nam-ı diğer Kabataş Hakan’ın vefat ettiğini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Hakan Tezel’in cenazesi, yarın (21 Haziran) Dolmabahçe Camii’nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından toprağa verilecektir.

Merhuma Allah’tan rahmet; ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

Beşiktaş JK"


Hakan Tezel Kimdir?

Kabataş Hakan olarak bilinen Hakan Tezel, Beşiktaş tribünlerinin ve Çarşı Grubu'nun sevilen isimlerindendi. Tezel, tribünlerdeki enerjisi ve samimiyeti ile tanınır, Beşiktaş camiası için önemli bir figürdü. Vefatı, Beşiktaş taraftarları arasında büyük bir üzüntüye neden oldu.


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI