Beşiktaş yönetimini zora sokan sözleşme

Beşiktaş Yönetimi'nin elini, kolunu bağlayan kontrat.

Beşiktaş’ta Vincent Aboubakar'ın sözleşmesi, kulübü zor duruma sokuyor. Kamerunlu golcü, Beşiktaş'tan yıllık 3 milyon 150 bin euro garanti ücret ve maç başına 12 bin euro alıyor. Siyah-beyazlı yönetim, taraftarların da takımda görmek istemediği Aboubakar'ı elden çıkarmayı planlıyor ve bu amaçla 3-4 milyon euro bonservis bedeli karşılığında satmayı hedefliyor. Ancak, oyuncunun Beşiktaş'taki ücretini başka bir kulüpte de alabilme isteği bu süreci zorlaştırıyor. Aboubakar'ın bu seviyede bir teklif gelmemesi durumunda ayrılık konusunda problem çıkarabileceği belirtiliyor.


Çare aranıyor! 

Yönetim, Brezilya'nın Gremio kulübünün devre arasında yaptığı teklifi yeterli bulmamıştı. Şimdi ise yeni teknik direktörün vereceği karara göre Aboubakar için yeni bir yol haritası belirlenmesi planlanıyor. Bu süreçte, yönetimin Aboubakar'ın yüksek maliyetinden ve yetersiz performansından dolayı bir çözüm bulması gerektiği ifade ediliyor. 

Fanatik 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI