Beşiktaş'a çok büyük zarar verebilirdi!

Transfer döneminde Ramos ve Talisca isimleri çok konuşulmuştu.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'den transfer itirafı...

'KULÜBÜN BORCU 4 MİLYARDAN AŞAĞIDA OLURDU'

"Geldiğimiz süreç içerisinde, zor şartlar altında kupa aldık ama bir pandemi vardı. Değişik bir süreçti. Pandeminin etkisinin kulübe maliyeti 30 milyon euro olmuştur. Artan kurun maliyeti 18 milyon euro, devletimizin arttırdığı ekstra vergi yükü 25 milyon olmuştur. Kadro dışı futbolcularımız vardı. Maalesef randıman alamadık. 3.5 sene boyunca kadro dışı oyuncular vardı, 31 milyon euro. 144 milyon euro bizim elimizde olmayan nedenlerle kulübün kasasına girmedi. Eğer o rakamlar girseydi, bugün kulübün borcu 4 milyardan aşağıya olurdu."

'DİĞERLERİNDEN DAHA İYİYİZ'

"Mali durumda çok parlak bir durum yok ancak inanın diğerlerinden daha iyi durumda olduğumuzu size söyleyebilirim."

STADYUM SPONSORLUĞU

"Stadyum sponsorluğuyla ilgili gelecek hafta her türlü detayın bittiği ve imzalandığı bir süreç yaşayacağımızı müjdelemek istiyorum. Markamıza yakışan, değeri diğerlerinden yukarıda olan bir sponsorluk sözleşmesiyle huzurlarınıza geleceğim..."

'WEGHORST'TAN 2.8 MİLYON EURO KAZANDIK'

"Sözleşmesinin bitmesine 4 ay kalan Weghorst'tan 2.8 milyon euro kazandık. Belki de kulüp tarihinde yıllarca bunun tekrarı olmayabilir."

'GEDSON'UN DEĞERİ ORTADA'

"Gedson'un değeri ortada. Bugün 35, yarın 45, inşallah daha da iyi olur. Ama biz futbolcularımızın sahada top oynayarak bize şampiyonluklar getirmesini istiyoruz. Bizim birinci önceliğimiz bu."

'SON 24 MAÇTA 20 GALİBİYET VAR'

"Son 24 maçta 20 galibiyet var. Bunun içinde 10 kişiyle Fenerbahçe deplasmanında alınmış bir galibiyet var. Galatasaray, geçen sene kupayı kucakladı ama onları bile sahamızda yendik. Bunun yanında gidenlerin yerine koyduklarımıza bakın. Biz bu sene şampiyon olacağız. Yeter ki birlik ve beraberlik içinde, sporcularımızı üzecek davranışlarda bulunmayalım."

'ŞAMPİYON OLACAĞIZ'

"Biz bu sene şampiyon olacağız. Yeter ki birlik ve beraberlik içinde, sporcularımızı üzecek davranışlarda bulunmayalım."

TALİSCA VE RAMOS SÖZLERİ

"Talisca için kulübüyle görüştük, kulübü satmak istemedi. Ramos konusu, çok değerli bir kardeşimin Beşiktaş'a kazandırıp, onun başarılı olacağını düşündüğü bir süreçti. Kulübün imkanlarını zorlayarak ona destek olmaya çalıştım ancak teklifimizin çerçevesinde bile dolaşmayan bir oyuncuydu. İstifa eden yöneticimle bir sorunum yok. O, bu transferi çok istedi ama ben Ramos transferini Beşiktaş'a çok büyük zarar verebileceğini düşünerek yapamadım."

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI