Beşiktaş'a Colley piyangosu

Beşiktaş, geçen sezon savunmada beklenen katkıyı veremeyen tecrübeli stoper Omar Colley ile yollarını ayırmaya hazırlanıyor.

Beşiktaş Colley ile Yollarını Ayırıyor: Savunmada Beklenen Katkıyı Veremeyen Tecrübeli Stoper Arap Yarımadasına Gidiyor

Beşiktaş, geçen sezon savunmada beklenen katkıyı veremeyen tecrübeli stoper Omar Colley ile yollarını ayırmaya hazırlanıyor. Colley, Beşiktaş ile olan sözleşmesinin bitmesine bir yıl kala, Arap Yarımadası'ndan gelen 3-4 milyon euro arasındaki teklifler ile gündemde. Yönetimin, 31 yaşındaki Gambiyalı savunmacının bonservisinden kar edeceği öğrenildi.

Omar Colley'in performansı 

Omar Colley, geçen sezon Beşiktaş formasıyla 33 maça çıktı ve 8 gol attı. Süper Lig'de özellikle attığı kafa golleriyle dikkatleri üzerine çekti. Beşiktaş yönetimi, savunmada beklenen performansı veremeyen Colley'in transferiyle, hem kadrosunu güçlendirmeyi hem de finansal açıdan kazanç sağlamayı hedefliyor.


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI