Beşiktaş'a Premier Lig yıldızı

Beşiktaş yönetimi, gelecek sezon için transfer çalışmalarına hız kazandırdı ve sağ bek bölgesine takviye yapma amacıyla Premier Lig'de forma giyen bir oyuncuyla temasa geçti.

Beşiktaş, Premier Lig'den Kenny Tete İle Transfer Görüşmelerine Başladı

Beşiktaş yönetimi, gelecek sezon için transfer çalışmalarına hız kazandırdı ve sağ bek bölgesine takviye yapma amacıyla Premier Lig'de forma giyen bir oyuncuyla temasa geçti.


Valentin Rosier'in geleceği belirsizliğini korurken, Jonas Svensson ve Onur Bulut'un beklenen performansı sergileyemediği bildirildi. Bu durumda, Beşiktaş'ın sağ bek pozisyonunu güçlendirmek için Premier Lig'den deneyimli bir futbolcuyla anlaşma arayışında olduğu ifade edildi.28 yaşındaki sağ bek, bu sezon Fulham'da 18 maçta forma giyerken 1 gol kaydetti. Hollandalı oyuncunun Fulham ile olan sözleşmesi sezon sonunda sona eriyor ve Beşiktaş'ın bu durumu değerlendirdiği belirtildi. Tete'nin güncel piyasa değeri 15 milyon euro olarak rapor edilirken, oyuncunun kariyeri boyunca Ajax ve Olympique Lyon gibi önemli kulüplerde de forma giydiği hatırlatıldı.


Görüşmeler başladı 

Transfer çalışmaları kapsamında Fulham forması giyen Kenny Tete'nin adının gündeme geldiği belirtildi. Sabah gazetesinin haberine göre, Beşiktaş'ın Kenny Tete ile temasa geçtiği ve transfer görüşmelerine başladığı kaydedildi.

Hollanda Milli Takımı formasını 14 kez giyen Tete'nin, Beşiktaş'a sağ bek mevkisinde önemli bir katkı sağlayabileceği düşünülüyor.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI