Beşiktaş'a Vida şoku

Son dakika Beşiktaş haberleri... Beşiktaş, Vida'nın menajerlik şirketinin 1 milyon 935 bin Euro alacağı olduğu gerekçesiyle Beşiktaş'a dava açtığını KAP'a açıkladı.

Son dakika Beşiktaş haberleri... Beşiktaş, Vida'nın menajerlik şirketinin 1 milyon 935 bin Euro alacağı olduğu gerekçesiyle Beşiktaş'a dava açtığını KAP'a açıkladı.

Süper Lig ekibi Beşiktaş ile olan sözleşmesi sona eren ve takımdan ayrılan Domagoj Vida, siyah beyazlılara dava açtı.

Beşiktaş Futbol AŞ, Domagoj Vida'nın menajerlik şirketinin 34.098.224 TL (1.9 milyon €) alacak iddası ile iflas yoluyla adli takip başlattığını; davanın 22 Aralık'ta görüleceğini duyurdu.

Resmi açıklama geldi

Siyah beyazlı kulüpten yapılan açıklamada "Domagoj Vida'nın menajerinin alacağı olduğu iddiası ile Global Menajerlik Limited Şirketi tarafından 1.935.200 euro bedelin tahsili talebi ile iflas yoluyla adli takip başlatılmış olup takibe Şirketimiz tarafından yasal süresi içerisinde itiraz edilmiştir.

Bu kere İstanbul 3. Asliye Ticaret Mahkemesinde itirazın kaldırılması ve Şirketimizin iflasına karar verilmesi talebi ile dava açıldığı bildirilmiştir.

2022/526 esas numarası ile açılan davanın ilk duruşması 22.12.2022 tarihinde yapılacaktır. Konu hakkında tüm hukuki süreçler titizlikle takip edilmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur." ifadeleri kullanıldı.

Üçlük antrenmanları.

"Kulüp bana 'git' dedi

Domagoj Vida yeni sezon öncesi Beşiktaş'a veda edip AEK ile 2 yıllık sözleşme imzalamıştı. Transfer sonrası başarılı oyuncu, Kara Kartal'dan da istemeyerek ayrıldığını dile getirdi. Tatile çıkmadan önce İstanbul'da arkadaşlarıyla sohbet eden Hırvat oyuncunun, Beşiktaş için yıllık ücretinden ciddi anlamda indirime gittiğini belirterek, "En son 2 milyon Euro'ya kadar ineceğimi söyledim. Kulüp bana 1 milyon 200 bin Euro civarı bir teklif yaparak adeta git dedi. Yapacak bir şey yok. Beşiktaş'ta çok güzel yıllarım geçti. Kimseye kırgın değilim. Burayı unutamayacağım. Gönül isterdi ki kalayım ama olmadı" dediği öğrenildi.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI