Beşiktaş’ı Galatasaray’a meze ettin!

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, VAR kayıtlarının açıklanmasının ardından TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi ile kısa bir görüşme gerçekleştirdi. İşte detaylar... (BJK Haber)

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, VAR kayıtlarının açıklanmasının ardından TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi ile kısa bir görüşme gerçekleştirdi.

Çebi’den, Büyükekşi’ye: Beşiktaş’ı Galatasaray’a meze ettin

Sivasspor-Galatasaray maçının VAR kayıtlarının açıklanması operasyonunda Kevin N’Koudou’nun Gaziantep FK maçındaki pozisyonun da araya karıştırılması Beşiktaş yönetimini çok kızdırdı. Siyah-beyazlı yönetim TFF’yi hem FIFA hem de UEFA’ya şikayet etme kararı alırken, Başkan Ahmet Nur Çebi ve Asbaşkan Emre Kocadağ, TFF’ye çıkarma yaptı. Başkan Mehmet Büyükekşi ile bir görüşme yaptı.

Bu görüşmede Başkan Çebi’nin, “3 Temmuz rezaletinde Fenerbahçe’nin yanında bizi meze yaptınız. Sustuk. Gittik kupamızı teslim ettik. Şimdi de VAR rezaletinde bizi Galatasaray’a meze ettiniz. Yaptırmayız. Beşiktaş büyük camiadır” diye rest çekti. 

Çebi’nin çok kızgın olduğu, Kocadağ’ın toplantı sırasında başkanı sakinleştirmek için uğraştığı bildirildi. 

TFF başkanlığı için aday olması beklenen Ahmet Nur Çebi’nin, Büyükekşi ile bu kadar yüksek perdeden konuşmasının adaylığı ile bağlantılı olabileceği iddia edildi.

Fotospor

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI