Beşiktaş'ın Futbol Aklı Kim?

Yazacağım İsim ve Unvanların Tamamı Muhataplarının Resmi Tanımlamalarıdır...

Beşiktaş'ın Futbol Aklı Kim? 

Yazacağım İsim ve Unvanların Tamamı Muhataplarının Resmi Tanımlamalarıdır... 

Ahmet Nur ÇEBİ               ; BJK Derneği Başkanı

Erdal TORUNOĞULLARI : Futbol A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı / Futbol Transfer Scouting ve Futbol Yapılanma Sorumlusu

Emre KOCADAĞ             : Futbol A Takımı ve Ümraniye Tesisleri Sorumlusu / Futbol A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi

Sergen YALÇIN              : Beşiktaş Futbol Takımı Teknik Direktörü

Listemize; Başkan, Yönetici ve Teknik Direktöre ek olarak birde Ahmet Nur ÇEBİ’nin baş danışmanı İbrahim ALTINSAY’ı da yıllardır futbolla olan münasebeti ve tecrübesi sebebiyle ekleyebiliriz.

Bakınız şu anda 2.Başkan, iletişim ve yeniden yapılanmadan sorumlu yöneticisi Adnan DALGAKIRAN, kendisinin görevde olmadığı Ahmet beyin Fikret ORMAN döneminde yer aldığı zamanlarda sosyal medya hesabından nasıl bir paylaşımda bulunmuş.


Gerçi Ben Sıkılmadım Ama Kafam Çok Karışık 

Eğer Adnan beyin tespiti doğruysa ve bugün içinde BJK’ya fayda sağlayacaksa, neden Ahmet Nur ÇEBİ bu kadar fazlaca insanı futboldan sorumlu kılmış olsun? Üstelik, kendi kendini Futbol A.Ş.’nin Başkanlığından azletmişken!..

Mircea Lucescu Sorunsalı 

‘Lucescu Geldi Geliyor’ haberlerini, Güzide basınımızdan! En az 1903 kez okumuş ve duymuşsunuzdur. Spor basınının Siyah-Beyaz sayfalarının bir bölümü Mircea hoca için ‘FUTBOL DAHİSİ’ ifadelerini kullanırken, başka bir grup ise ‘Yaşlı, İşi Bitmiş, Hatta Alzheimer Hastası’ diye yazanlar bile oldu.Benim fikren ikiye ayrılan Beşiktaş medyasından çıkardığım sonuç ise ‘Futboldan’ Sorumlu olan kişilerin bir kısmının Lucescu’yu istediği, bir kısmının da istemediği yönünde. Yani; Her yöneticinin bir gazeteci ve muhabiri olduğu bu SAĞLIKSIZ ortamda, iktidardakiler nazının geçtiği kalem ve klavyesi ile kendi fikrine yandaş aramanın peşine düşmüş.

Lafı uzatmadan ifade etmek gerekirse, Beşiktaş'ın ‘Futbol Aklı’ iktidar mücadelesinde, örtülü olarak tam bir sen-ben mücadelesi sürmekte.

NEREDE ÇOKLUK ORADA BOLLUK OLMUYOR

Beşiktaş'ın Amiral Gemisi futbolda çok başlılık, kulübe yarardan çok zarar getirecektir. Eski yönetimlerde 3-5 Milyon Dolar verenin atandığı ve medyada en fazla isminin geçmesini sağlayan bu mevkide yapılan yanlış oyuncu tercihleri, camianın borcuna Yüz Milyonlarca Liralık zarar yükledi.

BJK Derneği Başkanı Ahmet Nur ÇEBİ ve yönetimi, derhal bu yanlış planlamadan vaz geçmeli. Futbol idaresinde ‘Nerede Çokluk’ Orada Bolluk olmuyor. Bırakın Sergen YALÇIN, imkanlar doğrultusunda elinden geleni yapsın. Emin olun hocanın Beşiktaşlılarda ki kredisi, tüm yönetim kurulunun toplamından çok daha fazladır.

Hak Edene Saygılarımla

Hakan ÖNCÜL. - www.duydukmu.com 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun