Beşiktaş'ın ilk transferi yola çıkıyor

Danışman olarak Brad Friedel'i göreve getiren siyah-beyazlı yönetim, transfer çalışmalarına hız verdi. İlk hedef olarak savunmaya takviye belirlendi.

Beşiktaş İlk Transferine Kavuşuyor!

Beşiktaş yönetimi, yeni sezonun ilk hamlesini teknik direktör Giovanni van Bronckhorst'u takımın başına getirerek yaptı. Kulüpten KAP'a yapılan bildirimde, "Profesyonel futbol takımımızın teknik direktörlüğü konusunda Giovanni van Bronckhorst ile 2025-2026 sezonu sonuna kadar ve 2026-2027 sezonu için 1 yıl opsiyonlu olacak şekilde sözleşme imzalanmıştır" ifadeleri kullanıldı.

Danışman olarak Brad Friedel'i göreve getiren siyah-beyazlı yönetim, transfer çalışmalarına hız verdi. İlk hedef olarak savunmaya takviye belirlendi.


Bronckhorst’un Eski Öğrencisi Geliyor!

Beşiktaş’ın yeni transferi F.Bahçe’den! İşte o isim. Beşiktaş, stoperine kavuşuyor! 2 isimden 1’i gelecek. Beşiktaş, Gedson’un bonservisini belirledi!


Savic'ten Sonuç Alınamadı

Beşiktaş'ın kurmayları, Karadağlı stoper Stefan Savic'le gerçekleştirdiği pazarlıklardan sonuç alamadı. Atletico Madrid'le 1 sezon daha sözleşmesi bulunan 33 yaşındaki Savic'in yıllık 4 milyon euro garanti ücret istediği aktarıldı. Siyah-beyazlıların 3 milyon euro teklif ettiği ve bu nedenle görüşmelerin sonuçsuz kaldığı kaydedildi.

lk İmzayı Paulista Atıyor

İ

Milliyet'in haberine göre, Beşiktaş transferde ilk imzayı Gabriel Paulista'ya attırmaya hazırlanıyor. Siyah-beyazlılar, Atletico Madrid'le sözleşmesi biten 33 yaşındaki Brezilyalı stoperle her konuda anlaşma sağladı. Devre arasında transferi gündeme gelen ancak son dakikada 6 aylığına Atletico Madrid'e giden deneyimli futbolcu, Beşiktaş'ın teklifini bu kez kabul etti. Bronckhorst'un kadrosunda görmek istediği başarılı futbolcuyla 2 yıllık sözleşme için anlaşmaya varıldığı belirlendi.

Gabriel Paulista'nın kısa süre içinde menajeriyle birlikte İstanbul'a geleceği ve sağlık kontrollerinin ardından resmi sözleşme imzalayacağı ifade edildi.


Masuaku yolcu 

Diğer yandan, Nantes'ten teklif alan Masuaku'nun Fransız kulübüyle görüşme halinde olduğu ortaya çıktı. Beşiktaş'ın Masuaku'nun ayrılması halinde Rıdvan Yılmaz için Glasgow Rangers'a resmi teklif yapacağı belirtildi.EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI