Beşiktaşlı Yöneticilerden Yıldız Futbolcuya Övgü: İyi Ki Transfer Etmişiz!

Beşiktaş'ın süper transferi Miralem Pjanic, Şampiyonlar Ligi'nde Borussia Dortmund'a karşı oynanan maçta başarılı bir performansa imza attı.

Beşiktaş'ın süper transferi Miralem Pjanic, Şampiyonlar Ligi'nde Borussia Dortmund'a karşı oynanan maçta başarılı bir performansa imza attı. İstatistikleriyle de öne çıkan başarılı yıldız, siyah-beyazlı yönetimi memnun etti. (BJK Haber)

Siyah-beyazlı forma ile iki maça çıkmasına rağmen dünyaca ünlü yıldız Miralem Pjanic hem yönetimi hem taraftarı ortaya koyduğu performansla kendisine hayran bıraktı.

Milliyet'te yer alan habere göre tecrübeli futbolcunun Dortmund karşısındaki oyunu rakamlara da yansıdı. 81 kez pas deneyen ve bu alanda Souza ve Montero'dan sonra üçüncü sırada gelen Pjanic yüzde 90.1 isabet oranını yakaladı. Yaptığı ortalarla da dikkatleri üzerine çeken siyah-beyazlı futbolcu 5 ortasında yüzde 60 isabet sağladı.

Maçtan sonra özellikle Pjanic ve Batshuayi'nin performansını çok beğenen yönetimin, "Bu iki futbolcuyu da iyi ki almışız. Pjanic hala Barcelona ve Real Madrid seviyesinde bir oyuncu. İnşallah sezon sonunda alabiliriz. Ayrıca Montero da ortaya koyduğu performansla doğru bir tercih olduğunu gösterdi" dedikleri öğrenildi.

Sergen Yalçın da maçtan sonra Pjanic ile görüştüğü ve kendisine elinden geleni yaptığını söylediği ortaya çıktı. 

Fotomaç 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI