Beşiktaş'ta 8 ayrılık

Beşiktaş, gelecek sezon şampiyonluğa oynayabilmek ve kadrosunu güçlendirebilmek için 8 oyuncuyla yollarını ayırmaya hazırlanıyor. İşte detaylar

Beşiktaş, gelecek sezon şampiyonluğa oynayabilmek ve kadrosunu güçlendirebilmek için 8 oyuncuyla yollarını ayırmaya hazırlanıyor. 

Futbol Koordinatörü Samet Aybaba, gelecek sezonun planlamasına şimdiden başlamış durumda. Avrupa'da oyuncu izleme çalışmalarının yanı sıra sezon sonu sözleşmesi bitecek futbolculara da göz atılıyor. Bu isimler arasında tecrübeli stoper Robin Knoche de bulunuyor.


Ancak, Beşiktaş'ın yeni transfer yapabilmesi için teknik direktör Fernando Santos'un raporu doğrultusunda en az 9-10 yabancı futbolcuyla yollarını ayırması gerekiyor. Bu nedenle yaz döneminde gidecek oyunculardan çok, gelecek oyuncu transferleriyle ilgili yoğun bir süreç yaşanması bekleniyor.


Beşiktaş'ın mevcut 18 yabancı oyuncusundan Valentin Rosier, Jean Onana, Ajdin Hasic, Francisco Montero ve Badra Cisse kiralık olarak farklı kulüplerde bulunuyor. Bu oyuncuların durumu önemli bir yer tutarken, Rosier'in kiralık olduğu Nice'in opsiyonu kullanmayı planladığı belirtiliyor. Diğer oyuncular ise yüksek ihtimalle Beşiktaş'a dönecek.


Gelecek sezon kadroda düşünülmeyen isimler arasında Ante Rebic ve Chamberlain da bulunuyor. Ayrıca, Jackson Muleka'ya gelecek bonservis teklifleri değerlendirilecek, Rachid Ghezzal'ın ise mukavele opsiyonu kullanılmayacak.


Beşiktaş yönetimi, bu ayrılıklarla birlikte kadroda yer açarak gelecek sezon için güçlü bir ekip kurma çalışmalarına devam edecek.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI