Beşiktaş'ta Flaş Adem Ljajic Kararı

Beşiktaş'ta Adem Ljajic'e inanç sürüyor.

Beşiktaş'ta Adem Ljajic'e inanç sürüyor. Tecrübeli futbolcuyla bir görüşme gerçekleştiren teknik ekip, form olarak geride olmasına rağmen son dönemde çıkışa geçen Kevin N’Koudou’yu örnek vererek Adem Ljajic’ten de geri dönüş beklediklerini kendisine iletti.

Beşiktaş formasıyla bu sezon ortaya koyduğu performansla hayal kırıklığı yaratan Adem Ljajic, geçtiğimiz pazar günü oynanan Fenerbahçe derbisi öncesinde sağ arka baldırında ağrı yaşadığı için antrenmana çıkmamıştı. Bu problemini gerekçe göstermesi sebebiyle dev mücadelenin kadrosunda yer almayan Ljajic, bireysel olarak hazırlık programını sürdürüyor. Özel hayatında yaşadığı sıkıntılar, neredeyse Beşiktaş’taki kariyerini bitirme noktasına getiren Adem Ljajic’e teknik heyet tarafından son uyarı yapıldı.  

Özenle anlatıldı...

Fanatik'ten Orhan Yıldırım'ın haberine göre, teknik ekibin, bu sezon yaşadığı sakatlıklar sebebiyle uzun süre takımdan ayrı kalan Kevin N’Koudou’dan yola çıkarak Ljajic’ten çıkış beklediklerini ilettiği bildirildi. Özellikle son Başakşehir ve Fenerbahçe derbilerinde sonradan oyuna girerek hücum hattına büyük katkı yapan tecrübeli oyuncunun, form olarak kendisinden daha geride olmasına rağmen önemli bir çıkış yakalamasının, Ljajic’e anlatıldığı kaydedildi. 


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun