Beşiktaş'ta Kadro Dışı Açıklaması

Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı'nda Rondae Hollis-Jefferson kadro dışı bırakıldı.

ING Basketbol Süper Ligi’nde Türk Telekom’u deviren Beşiktaş Icrypex’te başantrenör Ahmet Kandemir maçın ardından konuştu.

Ahmet Kandemir’in sözleri şu şekilde:
“Öncelikle ligin sonlarına doğru maçlar çok zorlaşmaya başladı. Biz de bugün Furkan Haltalı’dan yoksunduk, Rondae Hollis-Jefferson’ı da kadro dışı bıraktık çünkü TOFAŞ maçının sonunda faul yapmasını istediğimizde yapmamıştı Biraz eksik oynadık ama geçen sezon ve bu sezon her fırsat bulduğumuzda gençleri oynatmak istediğimizi söylemiştik. Bugün de genç oyuncular oyuna çok büyük katkı sundular. İlk devre oyuna tamamen onların hakimiyeti altında çıktık. Takımımı tebrik ediyorum. Önümüzdeki 3 maçı kazanarak playoff oynamak istiyoruz. Biliyorum Beşiktaş taraftarı takımından finaller, şampiyonluklar, çok önemli başarılar bekliyor ama bulunmuş olduğumuz ekonomik yapıda biz genç oyuncu yetiştirmek, genç oyuncu oynatmak zorundayız. O yüzden hepsi beraber olmuyor. Bazen bundan dolayı maç da kaybedebiliriz ama kendimize bir hedef seçtik ve bu hedefin arkasında yürüyoruz. Eğer burada takımın hedefiyle ilgili bir sıkıntı varsa da o tamamen benim insiyatifimde olan bir şeydir. Ben geri kalan maçlarda genç oyunculara mümkün olduğunca şans vermeye devam edeceğim.”

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI