Beşiktaş'ta kim, kimin kuyusunu kazıyor?

Bir önceki dönemde Ahmet Nur Çebi yönetiminde yer alan ve genel sekreterlik görevini yürüten Beşiktaşlı eski yönetici Mesut Urgancılar'dan gündem yaratan paylaşım...

Bir önceki dönemde Ahmet Nur Çebi yönetiminde yer alan ve genel sekreterlik görevini yürüten Beşiktaşlı eski yönetici Mesut Urgancılar'dan gündem yaratan paylaşım... Urgancılar kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Diyelim ki birlikte görev yaptığınız ekip içinden birileri ekipteki bazı kişileri bertaraf edip görevi devralmayı planlıyor, bunun için de ekibe işbirliği teklifinde bulunuyor. Teklifi götüren ve teklifin götürüldüğü kişiler nasıl bir yapının ürünüdürler, cesareti nereden alırlar?" ifadelerini kullandı. Bu sözler camiada merak uyandırdı.

Bir önceki dönemde Ahmet Nur Çebi yönetiminde yer alan ve genel sekreter olarak görev yapan Mesut Urgancılar, Çebi'nin yeni ekibinde yer almamıştı. Urgancılar kişisel sosyal medya hesabından flaş bir paylaşımda bulundu.

Mesut Urgancılar, tweetinde "Diyelim ki birlikte görev yaptığınız ekip içinden birileri ekipteki bazı kişileri bertaraf edip görevi devralmayı planlıyor, bunun için de ekibe işbirliği teklifinde bulunuyor. Teklifi götüren ve teklifin götürüldüğü kişiler nasıl bir yapının ürünüdürler, cesareti nereden alırlar?" ifadelerini kullandı.

Urgancılar'ın bu sözleri camiada soru işaretleri yarattı.

İşte o tweet:

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI