Beşiktaş'ta Marcao sürprizi

Galatasaray'ın eski stoperi Marcao, Beşiktaş'ın transfer gündemine geldi. İşte detaylar (BJK Haber)

Galatasaray'ın eski stoperi Marcao, Beşiktaş'ın transfer gündemine geldi. Siyah beyazlı kulübün yöneticisi Tarkan Ser, yakın arkadaşı olan Marcao'yu Beşiktaş'a kazandırıp yeni yönetime hediye edebileceğini açıkladı.

Galatasaray'dan 2022-2023 sezonu başlamadan ayrılan ve Sevilla'ya transfer olan Marcao'da flaş bir gelişme yaşandı.

Hürriyet'ten İsmail Er'in haberine göre; Marcao, geçtiğimiz gün İstanbul'a geldi ve Beşiktaş Futbol A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Tarkan Ser ile buluştu. Siyah beyazlı yönetici, seçilecek yeni yönetimin istemesi halinde Marcao'nun transferi konusunda üzerine düşeni yapacağını söyledi.

"MARCAO'YU BEŞİKTAŞ'A TRANSFER  EDERİM"

Tarkan Ser, "Marcao yakın dostum. Yönetime kim seçilirse seçilsin, eğer ihtiyaç varsa Marcao transferini bitirip hediye ederim. Beşiktaş’ta hizmet etmek için yönetimde olmak zorunda değiliz. Her zaman emrindeyiz" ifadelerini kullandı.


4 YILLIK SÖZLEŞMESİ VAR


Brezilyalı stoper, 2022 yılında 13 milyon Euro bonservis bedeliyle Galatasaray'dan Sevilla'ya transfer olmuştu. İspanyol takımıyla 4 yıllık sözleşmesi bulunan Marcao, bu sezon yaşadığı sakatlıklar nedeniyle henüz forma giyemedi.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI