Beşiktaş'ta neşter operasyonu

Takımın genel performansından hiç memnun olmayan tecrübeli teknik adam, Adana Demirspor yenilgisinin ardından “Genel bir değerlendirme yapacağım, bazı kararlar alacağım'' demişti.

Henüz 6 hafta geçmesine rağmen, lider Fenerbahçe ile 8, ikinci sıradaki Galatasaray arasında 6 puanlık bir fark oluşan Beşiktaş’ın, Konya maçında puan kaybına tahammülü yok.

Bu karşılaşmayı bir “kader sınavı” olarak gören siyah-beyazlılar, şampiyonluk yarışından erken kopmamak için Konyaspor maçından galibiyet dışında bir sonuç düşünmüyor. Son dönemde büyük eleştiri alan Teknik Direktör Şenol Güneş de öğrencilerini ayağa kaldırmak için yoğun mesai harcıyor.

Takımın genel performansından hiç memnun olmayan tecrübeli teknik adam, Adana Demirspor maçından sonra da, “Genel bir değerlendirme yapacağım, bazı kararlar alacağım” demişti. Bu konuda son derece kararlı görünen Teknik Direktör Şenol Güneş’in, bazı futbolcuları ilk 11’den çekerek gözdağı vermesi bekleniyor.

Milliyet'in haberine göre; siyah-beyazlıların teknik patronunun, son dönemde isteklerini yerine getiremeyen Rosier başta olmak üzere bazı oyunculara önümüzdeki dönemde daha az şans vereceği ileri sürüldü. Kanatlardan da memnun kalmayan Şenol Güneş, burada da değişikliğe gidecek. Statü gereği Adana Demirspor karşılaşmasında şans bulamayan Eric Bailly de takıma dönecek. 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI